עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה

עו"ד דוד סול מתמחה בתחום המשפחה בכלל, ובפרט מסייע לבני זוג רבים לבסס מערכת אמונות ועקרונות מסודרת, לשם הגנה על הנכסים שלהם באמצעות הסכם ממון בלתי-חדיר.

במקרה של פיצול המשפחה, עו"ד סול מסייע לזוגות נשואים להיפרד כשהם מוצאים את עמק השווה, מנטרל ויכוחים טעונים בשיטתיות ובזכות ההיכרות המעמיקה שלו עם החוק והנורמות המשפטיות המתחדשות מעת לעת.

עו"ד סול מלווה את לקוחותיו החל משלב ההחלטה ועד למועד החתימה על החוזה. לעו"ד סול ניסיון רב בעריכת ההסכמים הרלוונטיים, תכנון המהלכים המשפטיים המקדימים למניעת קשיים או סכסוכים עמוקים יותר בין בני הזוג ומסייע לאתר פתרונות יצירתיים, שלוקחים בחשבון את הזכויות והחובות של שני בני הזוג, ואת הרצונות והצרכים האישיים שלהם בהתאם למצב.

חיבור או פיצול התא המשפחתי מהווים שינוי משמעותי באורח החיים של שני בני הזוג וילדיהם, הן מבחינה רגשית, מבחינה כלכלית ומבחינה משפטית.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד לענייני משפחה השאירו פרטים

בתור עורך דין המנוסה בתחום המשפחה, עו"ד סול מסייע ללוות את לקוחותיו בראש שקט, מייעץ ומנהל את ההליך המשפטי בצורה המדוקדקת והמעמיקה ביותר. עו"ד סול יודע להפריד בין עיקר לתפל בכל תיק משפטי, ורק לאחר שיעבור על כל המידע ויכיר את התיק המשפטי על כל פניו, עורך הדין מספק ללקוחותיו את הנתיבים המשפטיים החכמים והנכונים ביותר עבורם.

נושאים רגישים כמו הסכמי ממון, מזונות ילדים, זמני שהות, משמורת וגירושין, לרוב כוללים התערבות של גורמים משפחתיים רבים, המלבים את האש ועשויים להוביל למלחמות לא נעימות בין בני הזוג.

בזכות היכרות יסודית עם עולם המשפט בכלל והמשפחה בפרט, אינטליגנציה רגשית מפותחת היטב והרבה סבלנות, עו"ד סול יודע כיצד לנווט את הסטאטוס המשפחתי לקרקע יציבה ולחתימה על חוזה שכולם מרוצים ממנו ומסכימים עליו.

לאחר פגישה במשרד, עו"ד סול עומד יחד אתכם על טיב היחסים ביניכם כבני זוג, על מה שחשוב לכם באופן אישי ואופן ההתנהלות הסטנדרטי במהלך תיק בתחום המשפחה. לאחר מחקר יסודי ומעמיק אודות המצב האישי והמשפטי שלכם, עו"ד סול מציג בפניכם את האסטרטגיה המשפטית החדה והטובה ביותר. עו"ד סול יראה לכם את הדרך לפתרון המשפטי הרצוי, בשקט נפשי ובמקצועיות יוצאת דופן.

עו"ד סול מתמחה במעמד האישי, לרבות עריכת הסכמים בין בני זוג, משמורת, הסדרי ראייה ומזונות ילדים.