עורך דין לביטוח ונזיקין

עורך דין לביטוח ונזיקין

עו"ד דוד סול מסייע לנפגעי תאונות דרכים, נזקי הרכוש ולכל המבוטחים בכל ענפי הביטוח לפעול לפי החוק וליהנות ממלוא הזכויות שלהם במקרה של אירוע ביטוחי.

תביעות נזיקין לרוב מתנהלות מול גופים פרטיים, ציבוריים או ממשלתיים, שכתוצאה מרשלנות מסוימת הביאו לפגיעה בתובע ישירות או בעקיפין. אי-רצון לשלם את הפיצוי הנדרש מצד החברה או הגוף או לחלופין, צורך להוכיח בפני חברת הביטוח כי קיים כאן צורך בפיצוי, מצריכים עורך דין מנוסה ומקצועי המתמחה בעולם הנזיקין והביטוחים, מכיר את הגופים השונים ויודע כיצד להתנהל עמם בצורה חכמה מבחינה משפטית.

עו"ד סול מנהל תיקים רבים בתחום הנזיקין, שם לב לאותיות הקטנות, ומבטיח לעמוד מול הגופים השונים בגאון, כך שלקוחותיו יקבלו את המגיע להם. הוא מייצג נתבעים שנגרם להם נזק או שנגרמה רשלנות כנגדם בשיטה קפדנית, תוך תשומת לב רבה לכל פרט ופרט ומתן יחס חם ואישי, שמלווה אתכם לאורך כל הדרך.

לעו"ד סול מאוד חשוב שההליך יעבור על מיי מנוחות, ודואג לעדכן אתכם בכל פרט ופרט במהלך התהליך. הוא פועל בחדות, נחישות ובמקצועיות יוצאת דופן, בכדי שתממשו את מלוא זכויותיכם לתגמולי הביטוח ותיהנו מהפיצויים המגיעים לכם בעוון הנזק שחוויתם.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד לדיני ביטוח ונזיקין השאירו פרטים

המלצה מעולם הנזיקין

שלום, אני י' ואני חייב להוקיר תודה לדוד סול החזק, שעזר לי במצב שבחיים לא חשבתי שאמצא בו. לפני כמה שנים נשרפה לי ולאשתי הדירה ששכרנו, ואיתה הלך כל הרכוש שלנו. הדירה הייתה מבוטחת, לכן לאחר שניתן פיצוי לבעלי הדירה שלנו, חברת הביטוח והגורמים השונים פנו אלינו וניסו לתבוע אותנו בתביעת שחלוף, בטענה שאנחנו גרמנו לשריפה!

הטענה של התביעה הייתה שהשארנו את התנור דולק, ואנחנו הרגשנו חסרי אונים מול הגורמים הגדולים הללו. למזלנו, פנינו לעורך דין דוד סול והוא סייע לצמצם את האחריות שלנו באופן משמעותי: הוא הצליח לאתר טעויות בחקירות ובחוות הדעת של חברת הביטוח, ובכך ערער על המעורבות שלנו בשריפה.
בזכות זאת, לא רק שניצלנו מחובות כבדים, אלא שגם עברנו חתיכת טראומה בצורה רגועה ומסודרת, כשאנחנו יודעים בדיוק לאן אנחנו הולכים ויש לנו ביטחון במי שמוביל אותנו.

תודה רבה דוד סול, אי אפשר להעביר במילים כמה אנחנו אסירי תודה. לא עלינו אני מקווה שבחיים לא ניכנס לסיטואציה כזו שוב, אבל במידה וכן אני בטוח ושמח שיש לי למי לפנות.

סיפור מקרה תאונת דרכים

לפני מספר שנים עברתי תאונת דרכים, וחברת הביטוח תבעה אותי כאילו אני אשם בנזק שלה! הייתי בשוק, אבל לא היססתי ומיהרתי לפנות לעו"ד סול לעזרה. עורך הדין הממולח סייע לאתר כשלים בתיאור ובחוות הדעת של חברת הביטוח, והציל אותי מתשלומים שבאופן אישי לא רק היו פוגעים בי כלכלית, אלא היו גורמים לי לחוות תחושה נוראית של עוגמת נפש.

תודה רבה עו"ד סול, אני באמת לא יודע מה הייתי עושה בלעדייך.