עורך דין להסדרת מעמד

עורך דין להסדרת מעמד

בעקבות המדיניות של משרד הפנים, פקידי משרד הפנים, רשות האוכלוסין וההגירה, אין זה פשוט לאפשר לזרים לעבור למדינה וליהנות מסטאטוס של אזרח מן המניין. עו"ד סול מכיר היטב את תחום הסדרת המעמד בישראל ו/או הנפקת אשרת השהיה לנתין/נתינה זרים כבני זוג של אזרחים ישראלים, ומסייע לזוגות רבים לעבור בהצלחה את שבעת מדורי הגיהינום עד לקבלת התעודה המיוחלת.

עו"ד סול יודע כי מדובר בתהליך ארוך ומייגע, ומנוסה היטב בפרוצדורות השונות שיש לעמוד בהן מול משרד הפנים והגורמים השונים. בזכות זאת, הוא פועל בצורה רגועה ומסודרת לאורך כל הדרך, ומביא לתוצאות.

בן או בת זוג זרים המאורסים או נשואים לאזרח ישראלי ולרבות בני זוג חד מיניים, אינם זכאים למעמד של אזרחים בארץ באופן אוטומטי: ראשית, על בני הזוג להוכיח בפני משרד הפנים כי הקשר שקיים ביניהם הוא אכן אמיתי ומבוסס על אהבה ורצון משותף לבנות עתיד יחד. במשך כל התהליך הזה, בני הזוג הזרים אינם יכולים להיכנס לארץ ישראל.

לאחר מכן, על שני בני הזוג למלא מגוון של טפסים ולספק מסמכים רבים כגון תעודת לידה, תעודת יושר, תעודת נישואין, תמונות, ראיות המעידות על טיב הקשר ועוד, ולהגיש אותם למספר גופים מדיניים. בנוסף, על בני הזוג יהיה להופיע בפני לשכת משרד הפנים הקרוב למגוריהם למספר ראיונות, ולהוכיח כי הם מנהלים משק בית משותף וקשר זוגי חם ואוהב.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד להסדרת מעמד השאירו פרטים

בעקבות הבירוקרטיה והמורכבות של הפרוצדורה, מאוד מומלץ להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום ההגירה ויודע כיצד להכין את המסמכים הנדרשים, להגיש אותם כיאות, להכין אתכם לראיונות מול משרד הפנים ולהאיץ את התהליך, כך שתוכלו ליהנות מהתעודה הכחולה או מאשרה זמנית במהירות האפשרית.

עו"ד סול מיומן בתחום ההגירה בכלל והסדרת המעמד בפרט, מכוון זוגות רבים במהלך דיני הסדרת המעמד ומסייע להם להגשים את חלומם; לקיים חיים מלאים וחוקיים במדינת ישראל. בזכות הידע, הניסיון והמקצועיות שלו, עו"ד סול שם לב לאותיות הקטנות, מכין את הזוגות לראיונות בפני משרד הפנים ביסודיות ומשפר באופן משמעותי את הסיכוי שלכם לקבלת המעמד המבוקש.

ערר במקרה של דחייה

במידה ובקשתכם להסדרת מעמד נתקלה בסירוב, אתם בהחלט זכאים לערער על החלטה זו באמצעות הגשת ערר פנימי למשרד הפנים. עו"ד סול מסייע לנסח את הערר בצורה שמגדילה את הסיכויים כי הערר יתקבל על ידי ראש הלשכה במשרד הפנים הרלוונטי, ובמידה והערר נתקל בסירוב, ניתן להגיש ערר נוסף לבית הדין לעררים.

עורך הדין פונה לערכאות השונות ונוקט בצעדים חוקיים מגוונים, במטרה להביא לשינוי ההחלטה של משרד הפנים הדוחה את הבקשה.

עו"ד סול מתמחה בתחום הסדרת המעמד ומסייע לייצג זוגות המעוניינים בהליך הסדרת מעמד בתחומים הבאים:
  • הסדרת מעמד לבני זוג
  • אזרחות לבן זוג זר
  • הסדרת מעמד לבן זוג זר ידוע בציבור
  • טיפול בילדי בן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי
  • נוהל איחוד משפחות
  • בקשות הומניטאריות להסדרת מעמד
  • אשרות כניסה ושהייה בישראל