עורך דין דוד סול

עו"ד דוד סול מתמחה בתחומי המשפחה, הביטוח, הליטיגציה האזרחית וההגירה, ומספק פתרונות משפטיים המותאמים לצורכי הלקוח, ושומר על שקט נפשי לאורך כל התהליך.

עורך דין דוד סול

עו"ד דוד סול מתמחה בתחומי המשפחה, הביטוח, הליטיגציה האזרחית וההגירה, ומספק פתרונות משפטיים המותאמים לצורכי הלקוח, ושומר על שקט נפשי לאורך כל התהליך.

לעו"ד סול חיוני להתאים את השירות המשפטי היסודי שלו לצורכי הלקוח, לכן הוא מקפיד להכיר כל לקוח בצורה עמוקה, לעמוד על הקושי שלו ועל נסיבות חייו, ולבחור בדרך המשפטית החכמה והמתאימה ביותר עבורו בהתאם לכך.

עורך הדין מאמין כי אין דבר חשוב יותר מהוכחת טענת הלקוח שלו במלואה, בין אם בבית המשפט ובין במסגרת הליכים משפטיים מחוץ לכותלי בית המשפט – הוא שם לעצמו למטרה לטפל בכל תיק ביסודיות, במקצועיות ובאופן אישי.

העו"ד בוחן לעומק כל חוזה או הליך משפטי, מסב את תשומת לב הלקוחות לליקויים או תנאים שמנוגדים לזכויות או לרצונות האישיים שלהם, ומנתב אותם לבחור בדרך המישורית והמתאימה ביותר עבורם.

המשרד שם בראש ובראשונה דגש על הערכים הבאים:

מתן שירות אישי – שירות מקצועי ומסור. עו"ד סול מהקשיב ללקוחותיו, תומך ומאתר עבורם את הפתרון המשפטי הנכון ביותר, בהתאם למצב ולצרכים האישיים שלהם. עו"ד סול מטפל בכל תיק בצורה מעמיקה, מקפיד ליידע את הלקוחות בכל שלב ושלב ומלווה אותם יד ביד לאורך כל התהליך..

מקצועיות – בזכות הניסיון, הידע והמקצועיות שלו, עו"ד סול מספק שירותים יוצאי דופן בתחומי המשפחה, הביטוח, הליטיגציה האזרחית וההגירה. עו"ד סול מומחה בניהול דיון משפטי ממולח, מנהל מו"מ בגאון, מנסח ומתקן חוזים כך שימצו את מלוא הזכויות והרצונות של לקוחותיו.

סבלנות – עו"ד סול מכיר היטב את הקשיים המשפטיים עמם מתמודדים לקוחותיו, ומודע לכאב הרגשי שפעמים רבות מתלווה למצבים אלו. הוא מקפיד לפנות את הזמן, להקשיב וללמוד כל דבר וסוגיה על התיק שעומד מולו.
לאחר מכן, עו"ד סול מציג את מסקנותיו בפני הלקוחות בשקיפות מלאה ומייעץ לבחור בנתיב המשפטי החכם ביותר עבורם, הן מבחינת צרכים והן מבחינת השאיפה ליהנות משקט נפשי ושגרת חיים לאורך כל התהליך.

עורך דין סול הוא בוגר תואר במשפטים L.L.B.

כיום, עו"ד סול פועל בלשכה לסיוע משפטי, ומסייע לאינספור אנשים לקבל ייצוג משפטי הולם ומקצועי, המשרת את האינטרסים שלהם.